Tel.: +421 2 5441 0211

FAQ

FAQ(často kladené otázky):

KDE VÁS NÁJDEM?
Nájdete nás na Lamačskej ceste 8 v Bratislave, konkrétne na kruhovom objazde (konečná trolejbusov) pri Vojenskej nemocnici smerom na Železnú Studienku.


KEDY STE OTVORENÍ?
Sme otvorení 7 dní v týždni a teda vieme vám opraviť bicykel aj v dni, kedy to iní predajcovia nevedia.


AKÉ ZNAČKY PREDÁVATE?
Predávame bicykle od značiek STORCK, FOCUS, HAIBIKE, DURATEC a DEMA.V segmente detských bicyklov,vozíkov a príslušenstva ponúkame značky Early Rider, Muff, Thule, Charriot a Croozer.


JE MOŽNÉ BICYKLE VYSKÚŠAŤ?
Väčšinu ponúkaných bicyklov si môžte vyskúšať(do 2 hod.) alebo požičať(nad 2 hod.). V prípade kúpy požičaného bicykla, vám bude cena požičného odrátaná z ceny bicykla.


JE POTREBNÉ SA OBJEDNAŤ VOPRED NA SERVIS?
Nie je to potrebné, no pokiaľ však chcete mať istotu a vopred dohodnutý termín odovzdania bicykla, doporučujeme vám zavolať na naše telefónne čísla.


AKO DLHO TRVÁ OPRAVA BICYKLA?
Pokiaľ bude v našich silách budeme sa snažiť vám opraviť bicykel vrámci dňa. V prípade potreby objednania komponentov, ktoré nie sú bežne na sklade je doba opravy závislá od termínu dodania potrebných súčiastok.


OPRAVUJETE AJ INÉ ZNAČKY BICYKLOV AKO PREDÁVATE?
Opravujeme všetky druhy a značky bicyklov.


V ČOM STE INÍ AKO KONKURENCIA?
Ponúkame predaj, servis a požičovňu bicyklov priamo na najfrekventovanejšom mieste v Bratislave. U nás si môžte umyť si svoj bike ihneď po jazde bez potreby ho nakladať do auta alebo riešiť umývanie na čerpacích staniciach v okolí a pod.. V našej požičovni si môžte požičať akýkoľvek klasický alebo netradičný bicykel (tandem/fatbike/e-bike/cyklokros/) alebo detský vozík a ihneď ho vyskúšať v lesoparku na Železnej Studienke.


Ponúkame servis priamo na vašej trase pod lesom, aj počas víkendov.
Iba vo Velocity nájdete niektoré značky a druhy bicyklov, kt. inde v Bratislave neuvidíte. Ponúkame nadštandartný osobný prístup ku každému klientovi a  vždy niečo navyše.


PREČO NÁZOV VELOCITY?
VELO vo francúzštine znamená bicykel no rozumejú mu ľudia na celom svete. CITY je mesto a keďže aj my sme v meste a vytvárame unikátne m(i)esto s bicyklami, páči sa nám to.


Zároveň slovo Velocity znamená rýchlosť s ktorou vás obslúžime a pokúsime sa vyriešiť každý problém. Rýchlosť je dôvod prečo bicyklujeme, rýchlosť je základom úspechu v takmer každom športe. 


OKREM BICYKLOV PONÚKATE NA PREDAJ AJ INÉ PRODUKTY?
Ponúkame rôzne druhy cyklo doplnkov a oblečenia od renomovanýh svetových značiek. Ďalej ponúkame športovú výživu, cyklo kozmetiku, servisné náradie aj detské vozíky a príslušenstvo.