Tel.: +421 2 5441 0211

Predaj bicyklov

 

Predaj

V našich nových priestoroch, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti lesoparku Železná Studienka, si môžete vybrať z rôznych typov bicyklov – fatbikov, horských, cestných, trekingových, krosových, elektrobicyklov alebo tandemových bicyklov od značiek STORCK, DURATEC, FOCUS, HAIBIKE, DEMA.

Precíznu nemeckú manufaktúru Storck, obľúbený Haibike, či české špičkové bicykle na mieru Duratec, vrátane profesionálneho merania ideálneho posedu FOG, nenájdete nikde inde v Bratislave.

Mysleli sme aj na najmenších, máme detské bicykle vo veľkostiach 20“ a 24“, taktiež kolobežky a odrážadlá a najľahššie a najkrajšie detské bicykle na svete od britskej značky Early Rider.

Samozrejmosťou sú doplnky všetkého druhu (prilby, tretry, rukavice, oblečenie, výživa) od renomovaných výrobcov, rôzne komponenty na bicykle alebo detské a nákladné cyklovozíky. Aby ste si mohli vybrať bicykel alebo príslušenstvo správne, ponúkame Vám na vyskúšanie testovacie modely.

 

Ako jediní v Bratislave a okolí ponúkame možnosti si vypožičať všetky druhy bicyklov: horské, cestné, trekingové, cyklokrosové, detské ale hlavne netradičné bicykle. Vyskúšať môžte mohutné kolesá fatbiku, ktoré sa s ľahkosťou brodia terénom, tandemy na užitie si jazdy vo dvojici, čaro elektobicyklov a samozrejme detské cyklovozíky, aby ste mali to najdôležitejšie vždy so sebou. V spojení s našou polohou si môžte tento zážitok vychutnať hneď a naplno a bez potreby voziť bicykle autom.

 

Máte problém s bicyklom? Náš servis je tu pre Vás počas sezóny 7 dní v týždni. Či už defekty, výmena reťaze alebo časovo náročnejšie opravy, radi Vám pomôžeme sa dostať opäť čo najskôr na cesty.

 

Za pomoci FOG meraní Vám ponúkame možnosť zistiť správnu polohu Vašej postavy na bicykli vrátane optimalizovaného návrhu geometrie rámu pre dosiahnutie posedu, ktorý je maximálne efektívny a zároveň komfortný.

 

Do našich služieb patrí aj umytie si Vášho bicykla priamo pri predajni, takže si môžete zaznačiť našu predajňu ako nie len prvý, ale aj cieľový bod Vašej jazdy po výlete v blízkych Karpatoch.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.