Tel.: +421 2 5441 0211

Prečo nakupovať u nás?

VeloCity je ONLINE

VeloCity je naozaj online. Ponúka iba ihneď dostupný tovar, na ktorý nemusíte čakať celé dni a týždne. Vaša objednávka a platba prebieha v reálnom čase, je vybavená do niekoľkých minút a do dvoch pracovných dní je tovar u vás. To vám dokonca garantujeme.

 

VeloCity je BEZPEČNÉ

Naša stránka je dôkladne zabezpečená a vaše citlivé údaje súvisiace s platbou sa nedostanú ani k nám. Platba kartou prebieha automaticky na zabezpečenej stránke Tatrabanky a. s. Tá ju spracuje a informuje nás, že platba prebehla v poriadku. Všetko sa deje automaticky a okamžite. Ostatné vaše údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov, slúžia len pre potreby spracovania objednávky a nikdy nie sú poskytované tretím stranám.

 

VeloCity je ZÁRUKA

Nie sme anonymný internetový obchod. VeloCity má existujúcu kamennú predajňu nacyklisticky  známom a frekventovanom mieste v Bratislave. Počas sezóny máme otvorené 7 dní v týždni, 9 hodín denne počas pracovných dní alebo 6 počas víkendov. Nezabudnite sa u nás nabudúce zastaviť a presvedčiť sa na vlastné oči. Tovar si u nás môžete pozrieť, dotknúť sa ho a vyskúšať.

 

VeloCity dáva na VÝBER

Ponúkame najširší výber značkového tovaru a najviac spôsobov platby a doručenia. Objednaný tovar môžete dokonca zaplatiť a vyzdvihnúť aj v kamennom obchode VeloCity v Bratislave.

 

VeloCity je DOSTUPNÉ

Čokoľvek si z nášho e-shopu objednáte, zašleme vám to kamkoľvek na Slovensku úplne zadarmo. Ak chcete, môžete nám napísať mail a počas kontaktných hodín aj zavolať, ak nemáte možnosť prísť priamo k nám do predajne. VeloCity ponúka kvalitné, značkové a netradičné produkty.

 

VeloCity je INÉ

Ponúkame iba overené svetové značky. Nehráme na kvantitu a podozrivo nízku cenu. U nás sa nemusíte prehrabávať záplavou priemerných alebo neaktuálnych produktov. Ponúkame len tie najlepšie, vrátane nových značiek. Máme prehľad v trendoch, to najlepšie hľadáme a objavujeme za vás. Ponúkame najnovšie produkty ihneď po uvedení na trh vrátane produktov, ktoré nenájdete nikde inde.

 

VeloCity je ORIGINÁL

Ponúkame iba originálne produkty a zaručujeme ceny, ktoré sú stanovené alebo odporučené oficiálnymi distribútormi a výrobcami, pretože všetko, čo predávame, máme priamo od nich. Súčasťou mnohých produktov je certifikát originality, pôvodné sú aj všetky balenia a doplnky. Pozrite sa na stránky značiek a výrobcov, VeloCity na nich nájdete ako oficiálneho predajcu. Na všetky predávané bicykle zabezpečujeme záručný a pozáručný servis v našej predajni.

 

VeloCity chce byť NAJLEPŠIE

Vy budete nakupovať bicykle a všetko čo s nimi súvisí, ak to bude jednoduché, prehľadné, rýchle a budete sa môcť spoľahnúť na dôveryhodný obchod, ktorý je vám k dispozícií pri riešení akéhokoľvek problému. My to vieme.