Tel.: +421 2 5441 0211

Zákaznícka karta VeloCity

VeloCity Klub poskytuje pre svojich verných zákazníkov uskutočňujúcich nákupy v predajni VeloCity zľavy a iné zaujímavé výhody. Členovia Klubu VeloCity získavajú tiež prednosť v servise a požičovni pred neregistrovanými klientami.

 

Kartu môže bezplatne získať každý zákazník, ktorý v predajni VeloCity uskutoční jednorazový nákup tovaru v hodnote nad 300 Euro.  Pri kúpe bicykla získava zákaznícku kartu každý.

 

Pre registráciu a obdržanie karty je potrebné vyplniť náš registračný formulár na predajni (naši predajcovia vám radi pomôžu) alebo online na našej webovej stránke. Každý registrovaný klient obdrží kartu s unikátnym registračným kódom, pod ktorým sa budú všetky jeho budúce nákupy, výpožičky alebo servisne práce evidovať a akumulovať.

 

Karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy a výhody:

  • Zľavu 15% na všetky servisné úkony.
  • Zákaznícku zľavu 8% na nákup všetkých doplnkov, textilu, náhradných dielov a komponentov v predajni VeloCity. Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené tovarové produkty, ktoré podliehajú akciám, výpredajom a iným zvýhodneniam. Zľava neplatí na bicykle, GARMIN a CYKELL. 
  • Majiteľ zákazníckej karty získa pri kúpe bicykla (nesmie podliehať zľave) kredit v hodnote 4% z ceny kúpeného bicykla a to vo forme bodov, ktoré sa prevedú na kartu. Získané body môže použiť ako zľavu, ktorá sa odpočíta pri ďalšom nákupe. Túto zľavu je naviac možné pri kúpe doplnkov a komponentov kombinovať so zákazníckou zľavou 8%.
  • Člen a držiteľ karty klubu VeloCity bude prednostne obslúžený v servise a v požičovni.
  • Člen a držiteľ karty klubu VeloCity môže počas celej sezóny bezplatne využívať možnosť vonkajšieho umytia bicykla pred našou predajňou.
  • Člen a držiteľ karty klubu VeloCity získava zľavu 25% na všetky bicykle a detské vozíky v požičovni VeloCity, možnosť jednoduchšieho zapožičania bicykla alebo cyklovozíka z požičovne bez potreby druhého dokladu totožnosti, navyše s bonusom zábezpeky iba  polovičnej výške štandardnej sadzby.
  • Člen klubu VeloCity bude pravidelne a prednostne informovaný o zľavách, akciách, novom tovare a všetkom zaujímavom prostredníctvom newsletterov alebo SMS.