On Terry Pebble | velocity.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

ON Terry Pebble

Jemné experimentálne látky v spojení s ikonickým tvarom topánok On Cloud zvyšujú celodenný výkon na otvárajú novú dimenziu pohodlia a štýlu. Komfort vďaka CloudTec® Vďaka odrážke z peny...Celý popis
Veľkosť:
42,5V predajni
43V predajni
44V predajni
44,5
45V predajni
46
V predajni
159,95 €
InStock
EUR
+
-
ks
Vypočítať splátky
ON Terry Pebble
ON Terry PebbleON Terry PebbleON Terry PebbleON Terry PebbleON Terry Pebble

Podrobný popis ON Terry Pebble

Jemné experimentálne látky v spojení s ikonickým tvarom topánok On Cloud zvyšujú celodenný výkon na otvárajú novú dimenziu pohodlia a štýlu.


Komfort vďaka CloudTec®

Vďaka odrážke z peny Zero-Gravity a s technológiou CloudTec® je každý dopad mäkký a dobre tlmený. Vyspelý dezén zaisťuje vynikajúcu priľnavosť a tvarovaná päta poskytuje pevné a bezpečné držanie. Technológia Speedboard zase premení všetku energiu z dopadu na odraz a akceleráciu. Patentovaný systém rýchleho šnurovania umožňuje, aby sa vaša noha ľahko vkĺzla dovnútra a von, ale zároveň udržuje topánku pevne na svojom mieste.


Experimentálne materiály

Dva typy vegánskej kože, hladké na bokoch a perforované na päte, vytvárajú úplne nový feeling z týchto ikonických topánok, ktorý je ešte umocnený guličkovým vzorom na stielkach. Jazyk je vyrobený zo špeciálnej látky Terry, látky tak výnimočnej, že sme tento model pomenovali po nej. Časť tvorí bavlna a časť technické materiály, všetko pre absolútne pohodlie.


Športový výkon do mestských ulíc

Cloud Terry oživuje a znovu predstavuje jeden z najobľúbenejších experimentov On: The Cloud Edge. Cloud Terry, ktoré kombinujú nové odolné a zároveň jemné materiály s mestskými farbami, sú ideálne na preskúmanie všetkých mestských zákutí. Vďaka týmto jedinečným detailom, sa odlišujú od všetkých svojich Cloud súrodencov.

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber bicyklov, elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom