Dámska bežecká topánka Salming Enroute Shoe Women F.Yellow | velocity.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

SALMING enRoute Shoe Women F.Yellow

Salming enRoute - cesta k prirodzenému behu – Dámske cestné objemovky na asfalt aj spevnené cesty.Celý popis
Veľkosť:
36Posledný kus v predajni
36 2/3Posledný kus v predajni
37 1/3
38
38 2/3
Farba:
F.YellowPosledný kus v predajni
Posledný kus v predajni
150,00 €
InStock
EUR
45,00 €
Cena pre registrovaných
Chcem sa registrovať
+
-
ks
SALMING enRoute Shoe Women F.Yellow
Farba: F.Yellow

Podrobný popis SALMING enRoute Shoe Women F.Yellow

EnRoute – vaša cesta k prirodzenému bežeckému štýlu. Veškeré ohlasy a tiež výsledky predajov v prvom roku po uvedení tohoto našeho modelu na trh nás utvrdili v tom, že náš sen, aby sa z EnRoute stala ikona, nadobudol reálnym rozmer. EnRouty sa okamžite zaradili medzi najlepšie cestné bežecké tenisky, ktoré trh ponúka a ich pozícia tam je veľmi oprávnená. Nosnú časť modelu EnRoute tvorí náš Natural Running Support System™ ktorý umožní každému bežcovi nájsť a udržať jeho prirodzený bežecký štýl. Pokiaľ existuje bežecká teniska pre každého – je to určite EnRoute!

Použité technológie

Heelcup
Pätný košíček pri našich teniskách je vyvinutý tak, aby nezvyšoval váhu tenisiek, ale zároveň plnil svoju funkciu, ktorou je stabilizovať a fixovať chodidlo v teniske.

3 Layer Construction
Pokial máte s teniskami nabehať stovky kilometrov, je potrebné, aby boli nielen odolné, ale taktiež pohodlné. Preto, aby naše tenisky obstáli aj v drsnom prostredí, sme zvolili zvršok, ktorý je konštruovaný z troch vrstiev. Spodnej vrstvy z priedušného materiálu zaistí vašej nohe pohodlie a komfort. Prostredná vrstva pomáha stabilizovať laterálne pohyby a znižuje tlak na chodidlo. Vnútorná tenká sieťovaná vrstva obklopuje špičku tenisky a pridáva ďalšiu stabilitu a celkovú odolnosť zvršku tenisky. A naviac naozaj dobre vypadajú

TGS 62/75°
Vzdialenosť od päty k brušku chodidla (62% podrážky) bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. baletnou čiarou, ktorá túto stabilizačnú časť ukončuje pod uhlom 75%. Za touto baletnou čiarou ú tenisky naopak vybavené materiálom, ktorý podporuje a stimuluje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje, že sa teniska ohýba presne v tom správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pohyby chodidla.

Exo Skeleton
Technológia Exo Skleton stabilizuje chodidlo pri pohyboch do strán a znižuje tak tlak na MTP kĺby (metatarzofalangeálne kĺby). Táto konštrukcia eliminuje trenie a chráni mäkké časti nohy, predovšetkým tie, ktoré sa nachádzajú pod prednou časťou chodidla.

Toe Box
Oblasť špičky je rozšírená a poskytuje tak omnoho viac možností pohybu prednej časti chodidiel a tým podporuje ich prirodzenejší a efektívnejší pohyb z biomechanickej perspektívy.

Torsion Efficiency Unit™
Torsion Efficiency Unit™ je technológia, ktorá citlivo podporuje stabilitu tenisky. Táto jednotka je umiestnená v podrážke tak, aby nebola obmedzujúca, ale naopak maximálne podporila efektivitu behu. Pri modeli Distance je použitá čiastočne transparentná jednotka z TPU, zatial čo závodný model Race je vybavený torznou jednotkou z odľahčeného karbónu.

RECOIL™ Midsole
Novo vyvinutý materiál používaný, ako súčasť tlmenia tenisky v medzipodošve. Oproti klasickej EVA pene lepšie absorbuje negatívne sily pri dopade a naopak vedia lepšie využiť energiu vynaloženu v odraze.

Drop 6mm
Drop je 6 mm (rozdiel medzi výškou podrážky v mieste stredu päty a výškou podrážky v mieste stredu prednej časti chodidla, vrátane podošvi a medzipodošvi). Doteraz najvyššia výška dropu, ktorá kedy bola použitá v našej obuvi. Nájdete ju pri modeli EnRoute a Speed 5.

Podobné produkty SALMING enRoute Shoe Women F.Yellow

SALMING Trail 5 Shoe Men Fl.Yellow

SALMING Trail 5 Shoe Women Blue

SALMING enRoute Shoe Men Black

SALMING enRoute Shoe Men Fl.Yellow

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber bicyklov, elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom