Orbea GAIN D40 | velocity.sk bicykle, elektrobicykle, detské bicykle, bežecká obuv, bežecké potreby
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...
Orbea
2 599,00 €
Veľkosť:
XL
XS
S
M
L
XL
Farba:
grafitová-antracitová
oranžová-čierna
šedá-biela
grafitová-antracitová
Dostupnosť: Na dopyt
Tento produkt bohužiaľ nie je možné objednať cez e-shop. V prípade záujmu navštívte prosím našu predajňu.

Orbea GAIN D40

Orbea GAIN D40
Farba: grafitová-antracitová
Orbea GAIN D40
Farba: oranžová-čiernaOrbea GAIN D40
Farba: šedá-biela
Podrobný popis
Špecifikácia
Podobné produkty

Bol navrhnutý tak, aby posilnili svoje jazdu, to ovládnuť. Koncepcia Enough Power a Enough Energy má za následok výnimočne ľahký, športový a hravý bicykel - stroj, ktorý berie do úvahy volanie otvorenej cesty. Zisk zahŕňa vašu tvrdú prácu a pracuje v súčinnosti s vaším úsilím odškrtnúť kilometre. Systémové rozhrania sú moderné, integrované a elegantné. Neexistujú žiadne objemné komponenty, ktoré by znížili zážitok z jazdy. rozptýlenia boli minimalizované, takže je to len vy, zisk a hodiny dopredu.

Tlačidlo režimu

Ušetrite miesto na riadidlách pre GPS, ak si želáte, alebo jazda bez neporiadku. Ovládacie centrum spoločnosti Gain je atraktívne a diskrétne tlačidlo na hornej trubici. Pomocou jednoduchého rozhrania iWoc ONE môžete systém zapnúť a vypnúť, skontrolovať úroveň asistenta motora a zobraziť zostávajúce nabitie batérie. Farebné LED osvetlenie dáva všetky informácie, ktoré potrebujete, priamo na dosah ruky.

Vnútorná batéria

Batéria je jednou z najvýraznejších súčastí systému eBike, takže každý krok bol urobený s cieľom nájsť najľahšiu, najmenšiu a najtajnejšiu jednotku. Energetická koncepcia Gain's Enough ponúka dostatok energie batérie, nie viac. To eliminuje potrebu objemného, ​​vysoko výstupného akumulátora, ktorý je potrebné odstrániť pre bicykel.

Systém pohonu

Srdcom modelu Gain je motor zadného náboja, ktorý je kľúčom k konceptu Gain's Enough Power. Sofistikovaný systém pohonu poskytuje dostatočnú hladkú a spoľahlivú pomoc na úrovniach, ktoré sú určené na zlepšenie vašej jazdy, nie jej dominovanie. A keďže motor je na rozbočovači, budete mať možnosť šliapania bez použitia myši, keď Gain neposkytuje tlač.

Integrácia CAN

Zisk nevyžaduje množstvo káblov, portov alebo príslušenstva. Port zbernice CAN (Controller Area Network) ponúka jedno rozhranie pre nabíjanie, systémovú diagnostiku pre pripojenie externej záložnej batérie.

Senzor PAS

Plynulý a vyvážený pomocník Gain vyžaduje pokročilý senzor. Perfektne sa mieša s našou snahou vytvoriť elegantný a diskrétny systém. Kazetový zámkový krúžok pojme 20 magnetov, ktoré sú detekované integrovaným snímačom výpadku. Systém monitoruje váš šliapací výstup a podľa toho upravuje výkon.

APP

Aplikácia kompatibilná so smartfónom a smartwatch umožňuje hlbšiu kontrolu systému iWoc, ktorý používa Gain. Sledovanie jazdy, aktivita a nahrávanie trasy GPS a ďalšie funkcie sú dostupné z vášho mobilného zariadenia, čím sa Gain stáva ešte cennejším nástrojom.

Odbavenie pneumatík

Prechod na širšie pneumatiky sa deje všade, dokonca aj cestní pretekári si zvolia pohodlie a nižší valivý odpor 25c pneumatík 27c. Aby bol Gain ešte univerzálnejší, je možné namontovať väčšinu pneumatík 40c.

Zaregistrujte sa do Newslettra a neunikne vám žiadna akcia!