CANNONDALE MOTERRA LT1 Neon Spring w/ Acid Red and Jet Black, Gloss - NSP

CANNONDALE MOTERRA LT1 Neon Spring w/ Acid Red and Jet Black, Gloss - NSP CANNONDALE MOTERRA LT1 Neon Spring w/ Acid Red and Jet Black, Gloss - NSP
Najlepšie vybavený celoodpružený elektrobicykel od CANNONDALE na rok 2017, model Moterra LT1, ponúka úctyhodný 160mm zdvih, veľmi mrštné ovládanie a je určený na agresívne enduro jazdenie.
Čo si myslíme my?
Nádherný dizajn a farby nás dostali hneď, všetko ostatné nás dostalo po prvých jazdách. Vynikajúci ebike v TOP výbave so schopnosťami enduro, fantastické jazdné vlastnosti vďaka jedinečnému uloženiu motora, krátkej zadnej stavbe a nízkemu ťažisku. S týmto ebikom sa zviditeľní a zlepší každý!
Kúp ak...
Ak hľadáš niečo extra - unikátny celoodopružený ebike s vysokým zdvihom a motorom BOSCH, ktorý s ľahkosťou prejde všetko a ty s ním.

Tak toto je naozajstné MTB naplno. So skvelým ovládaním, zabijackou tuhosťou a ideálnym rozložením hmotnosti vám Moterra dovolí vyjsť kopec lepšie ako to robia jazdci tímu Cannondale Factory Racing.

Na rozdiel od konkurencie sme vytvorili našu vlastnú Si montáž pohonu Bosch. Motor je umiestnený v najlepšej pozícii pre optimálny výkon odpruženia a skvelé riadenie bicykla. Využitím integrovanej montáže motoru asymetrickej reťazovej linky má Moterra najkratšiu zadnú stavbu na trhu. Vďaka tomu získava jazdec fantastické ovládanie a vynikajúcu trakciu. S vyššou hmotnosťou a silou motora pôsobí veľa e-MTB mäkko a nemotorne. Moterra však vďaka technologickému prevedeniu spodnej rámovej trubky Torsion Box, ECS-TC čapom využívajúcich pevných os a 157 mm širokému zadnému náboju dostáva tuhosť pre presné ovládanie a kontrolu.

Model Moterra LT1 je vybavený motorom BOSCH Performance CX 250w a batériou BOSCH PowerPack 500Wh, predným a zadným top odpružením Fox Factory s povrchovou úpravou Kashima o zdvihu 160mm a 11 rýchlostným radením Shimano XT. Nechýbajú skvelé kolesá DT Swiss XM481, s klasickým 27,5" obutím od Schwalbe a teleskopická sedlovka KS LEV Integra. Za účelom čo najlepšej možnej ochrany motora a akumulátora je na rámoch Moterra použitý prvok BatStrap, čiže pružný gumový kryt prekrývajúci najcitlivejšie partie. Vyrába sa vo veľkostiach S / M / L / XL.

Značka CANNONDALE
Farba produktu Neon Spring w/ Acid Red and Jet Black, Gloss - NSP
Veľkosť L
Modelový rok 2017
Veľkosť rámu S, M, L, XL
Veľkosť kolies 27,5"
Typ motora BOSCH Performance CX 250W
Kapacita batérie BOSCH PowerPack 500Wh
Displej Bosch Purion
Brzdy Shimano XT hydraulic disc, Ice-Tec 203/180mm
Kazeta Shimano SLX, 11-speed, 11-42T
Prehadzovač Shimano XT, Shadow Plus, 11-speed
Vidlica FOX Factory 36 FLOAT FIT4, 160mm, 3-Pos-adj, 15QRx110mm, Kashima Coat
Rám Moterra LT, 160mm, SmartForm C1 Alloy, Torsion Box downtube, Si motor mount, carbon link
Zadný tlmič FOX Factory Float EVOL 160mm, Kashima Coat
Sedlo Fabric Scoop Elite
Sedlovka KS LEV Integra dropper, 31.6, 150 mm
Radenie Shimano XT, I-Spec, 11-speed
Plášť Schwalbe Magic Mary SuperG front, Hans Dampf Super 27,5x2,35" (60-584), tubeless ready
Koleso DT Swiss XM481, 27.5", 30mm inner, 32h, tubeless r
Kľuka Cannondale EC3, w/ Ai offset ring, 15t
Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie
Povinné údaje sú označené hviezdičkou.
Image
Certifikovaný predajca všetkých značiek
Image
Osobný odber v predajni v Bratislave
Image
Otvorené 7 dní v týždni
Image
Doprava zdarma od 99 €

Sledujte našu stopu...

Zaregistrujte sa do Newsletra a neunikne vám žiadna novinka.