UVEX sportstyle 802 vario S1-3 | velocity.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

UVEX sportstyle 802 vario S1-3

Športové okuliare uvex sportstyle 802 vario sú vďaka svojim funkciám vhodné na všetky outdoorové aktivity. Ocenia ich ako cyklisti, tak aj bežci, horolezci či biatlonisti. Fotochromatické sklá sa automaticky prispôsobia všetkým svetelným podmienkam. Poskytujú 100 % UV ochranu. Vonkajšia strana skla je odolná voči poškriabaniu, vnútorná strana skla sa nezahmlieva. Vysoko kvalitné viskózno-elastické materiály na strániciach a mäkké vložky na nosníkoch zaručujú dokonalé držanie aj pri potení a preto zostávajú tam, kde majú byť.
Technológia:mäkká, nastaviteľná nosová časťMäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlakuodolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.uvex zaručuje maximálnu ochranu...Celý popis
Farba:
white/smoke
99,95 €
EUR
Tento produkt bohužiaľ nie je možné objednať, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte.
UVEX sportstyle 802 vario S1-3
Farba: white/smoke

Podrobný popis UVEX sportstyle 802 vario S1-3

Technológia:

mäkká, nastaviteľná nosová časť

Mäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlakuodolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.

uvex zaručuje maximálnu ochranu očí za každých okolností: špeciálne vyrobené polykarbonátové šošovky, ktoré spĺňajú normu pre lyžiarske a bezpečnostné okuliare. Pri testovaní boli podrobené skúške odolnosti proti vystreleným 6-mm oceľovým guľôčkam letiacim pri rýchlosti 162 km/h. Bez rozbitia. Pre maximálnu ochranu.

Aj napriek oblúkovému zakriveniu zorníka zaručujú okuliare 100 % neskreslený výhľad.

Robustné a odolné proti poškriabaniu.

Zorníky sú vyrobené z veľmi odolného polykarbonátu, odolné až do teploty -40 °C. Majú špeciálnu povrchovú vrstvu podľa normy EN 1836, odolnú proti poškriabaniu – okrem zrkadlových zorníkov.

Mäkké, pružné stránice.

Individuálne prispôsobivé pružné zakončenie rámu okuliarov. Vďaka tomu okuliare ideálne kopírujú tvar hlavy, čo zabezpečuje komfort pri nosení.

protizahmlievacia vrstva

Unikátna uvex [supravision®] technológia umožňuje extrémnu odolnosť voči poškrabaniu stien zorníka z vonkajšej strany a nepretržitú ochranu voči zaroseniu zvnútra.

Filtre absorbujúce UV žiarenie zabudované priamo do materiálu 100 % chránia sietnicu oka pred poškodením UV žiarením až do 400 nm.

Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.
Automatické tónovanie skla
variomatic®:
Samostmavovacie sklá lyžiarskych okuliarov a športových okuliarov uvex automaticky reagujú na zmenu svetelných podmienok. Prispôsobujú úroveň priehľadnosti skla pre optimálnu viditeľnosť za každého počasia.

Stupeň ochrany S0 – S3
Fotochromatické sklo reaguje na intenzitu svetelných lúčov dopadajúcich na povrch skla a podľa toho plynule prispôsobuje priehľadnosť skla cez kategórie filtrov od S0 až po S3 v krátkom čase. Od svetlého po tmavé iba za 25 sekúnd.

Do slabých svetelných podmienok je vhodný filter S0. Použiť sa dá do lesa, počas večera a v noci. Ponúka svetelnú priepustnosť 80-100 %. Číre sklo prepúšťa najviac svetla a chráni oči pred hmyzom.

Stupeň ochrany S1 je ideálny na športové aktivity v nepriaznivom počasí. Ponúka svetelnú priepustnosť 44–80 %. Vďaka tónovaniu skla je možné vykonávať akýkoľvek šport aj pri nízkej viditeľnosti a slabom svetle.

V zamračených dňoch s meniacimi sa svetelnými a poveternostnými podmienkami je najlepšia ochrana zaručená kategóriou S2 - priepustnosti svetla 19–43 %.

Za jasných podmienok počas slnečných dní sa sklo automaticky stmavne na úroveň ochrany S3 s priepustnosťou svetla 9–18 %.

Rovnako ako všetky okuliare uvex, aj fotochromatické sklá poskytujú 100 % ochranu pred žiarením UVA, UVB a UVC.Informácie

typ skla
fotochromatické
kategória filtra
S1-S3
svetelné podmienky
univerzálne
určené pre
dámy / pánov / unisex
šport
MTB / cyklistika / horolezectvo / beh / bežky / outdoor
farba skla
smoke
farba rámu
biela
technológie
prispôsobiteľný tvarovateľný nosník / netrieštivý materiál / decentrické sklá / odolný proti poškriabaniu / mäkké stránice / supravision / uv ochrana / variomatic / pružné stránice
vybavenie
protizahmlievacia vrstva / nastavenie nosníka / mäkké stránice / šnúrka na okuliare

Podobné produkty UVEX sportstyle 802 vario S1-3

BBB BSG-53PH FULLVIEW PH

 
pozrieť
NEW

UVEX sportstyle 224 CV S2

 
pozrieť
NEW

UVEX sportstyle 810

V predajni
pozrieť
99,95 €
96,90 €
Cena pre registrovaných
NEW

UVEX sportstyle 810

V predajni
pozrieť
99,95 €
96,90 €
Cena pre registrovaných

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber bicyklov, elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom