Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

GORE C3 Thermo Jersey
-50%
Sk / €

HOKA WOMEN'S ARAHI 5

Bežecké topánky Hoka One One Arahi 5 sú veľmi ľahké a pohodlné tenisky s podporou pronácie. Hodia si na dlhé behy aj šprinty.
Arahi 5, ktorý sa môže pochváliť zdanlivo protichodnou kombináciou maximálneho tlmenia a minimálnej hmotnosti, predstavuje mäkkú a hladkú alternatívu k tradičným podporným topánkam.

S každou generáciou Arahi prepisuje históriu ako inú triedu podporných topánok. Arahi 5, ktorý sa môže pochváliť zdanlivo protichodnou kombináciou maximálneho tlmenia a minimálnej hmotnosti, predstavuje mäkkú a hladkú alternatívu k tradičným podporným topánkam. Úplne nová topánka Arahi 5 bola navrhnutá s laserovým zameraním na prispôsobenie. Nový zvršok je navrhnutý so štruktúrovanou sieťovanou časťou päty pre zabezpečenie midfoot a priedušnou otvorenou sieťkou v prednej časti chodidla. Nový zvršok je zakomponovaný do mimoriadne odolnej ultraľahkej peny. Tento denný bežec je vybavený intuitívnym vyťahovacím jazýčkom pre ľahké zapínanie a vypínanie a ponúka rafinovaný tvar goliera, ktorý zmierňuje tlak na Achillove. Pripravte sa na stabilitu bez obmedzení.

HLAVNÉ VLASTNOSTI
  • Navrhnutá sieťovina poskytuje priedušné pohodlie
  • Pevnejší rám EVA J-Frame ™ ponúka ľahkú podporu
  • Geometria s plochým pásom poskytuje inherentnú stabilitu
  • Gumená podrážka pre vyššiu odolnosť

STABILITA
Arahi 5 obsahuje našu technológiu J-Frame ™ navrhnutú tak, aby zabraňovala nadmernému nakláňaniu sa smerom dovnútra alebo nadmernému náporu, bez nadmernej korekcie vašej chôdze.

Arahi 5 je vybavený nízkoprofilovým vankúšovým lôžkom, ktoré udržuje nohu bližšie k zemi, a využíva pevnejší materiál navrhnutý tak, aby poskytoval efektívne odopnutie.

HMOTNOSŤ: 221,00 g
HEEL TO TOE DROP: 5,00 mm
Zobraz viac
Zobraz menej
140,00 €
98,00 € Cena pre registrovanýchChcem sa registrovať
InStock
EUR
Blue Fog / Provincial Blue
EUR 38 2/3
EUR 40
EUR 42
Posledné dva kusy v predajni
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SANTA CRUZ
SUPERIOR
WOOM