Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

BIANCHI E-OMNIA FX
-25%
Sk / €

Detské a Juniorské bicykle

Detské a juniorské bicykle – výber správneho bicykla pre vašu radosťDeti rýchlo rastú, takže výber správneho bicykla je dôležitý pre bezpečnosť a rozvoj jazdeckých zručností. Tu sú kľúčové faktory pri zvažovaní detského alebo juniorského bicykla:VeľkosťVek je všeobecný návod, ale najpresnejšia je výška dieťaťa a výška vnútornej strany stehna. Batoľatá môžu začať na odrážadle vo veku okolo 1-2 rokov bez pedálov. Pre šliapacie bicykle sú 16-20" kolesá najlepšie pre deti vo veku 3-5 rokov, 20-24" kolesá pre 5-8 rokov a 24-26" kolesá pre 8-12 rokov.Materiál rámuHliník je všestranná a cenovo dostupná možnosť, ktorá je ľahká a zároveň odolná. Medzi ďalšie materiály patrí oceľ (ťažšia, ale veľmi odolná) a uhlíkové vlákna (najľahšie, ale drahšie). Vyhnite sa lacným chrómovým/zliatinovým rámom náchylným na rozbitie.PrevodyJednorýchlostné alebo 3-rýchlostné bicykle s radením vo vnútri náboja fungujú dobre pre mladšie deti, ktoré sa práve učia. 5-7 rýchlostné prehadzovačky sú vhodné pre vek od siedmych rokov. Menej prevodov však znamená menej starostí pre malé ručičky na ovládanie.Kolesá a pneumatikyVyberajte veľkosť kolies hlavne podľa výšky dieťaťa a jeho schopnosti na nich manévrovať. Pneumatiky by mali byť plnené vzduchom pre hladkú jazdu na spevnených povrchoch. Kotúčové brzdy poskytujú ľahké kontrolované zastavenie.Bezpečnostná výbavaPrilby sú povinné. Iné ochranné prostriedky, ako sú chrániče kolien, poskytujú bezpečnosť pri rozvíjaní zručností. Reflektory, zvonček alebo klaksón umožňujú deťom bezpečne zdieľať cyklo cestyVyberte si farebné a zábavné vzory, aby ste vzbudili záujem o jazdu. Kvalitný detský bicykel pomáha k zdravému cvičeniu dieťaťa. V bezpečných rukách vytvára spomienky na celý život. Zažijete tú radosť, keď z nich vyrastú schopní juniorskí cyklisti.
čítať viac...
Zoradiť
Filtrovať
FILTER
Zoradiť
Dostupnosť
Zobraz bicykle v tvojej veľkosti
cm
Značky
Dámske / pánske / detské
Veľkosť kolies
Typ odpruženia
Kategória / terén
Materiál rámu
Vek
Dievčenské / chlapčenské
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM