Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

EVOC Hip Pouch 1L
-30%
Sk / €
Vypredané

ORBEA ORCA AERO M30ILTD

karbónový cestný aero bicykel, sada Shimano 105 Di2 2x12 rýchlostí
Odpoveď je rovnováha.
Je ťažké prekonať pocit sily, ktorý pochádza zo skvelého aero bicykla. Ktorý jazdec je ambivalentný na stroji, ktorý je navrhnutý tak, aby vracal voľné watty? Existuje konkurent, ktorý v boji o rýchlosť nevyužije každú výhodu? Orca Aero dodáva tieto ceny – spolu s ochotou ísť naplno, celý deň a bez váhania. Nech žije bicykel, ktorý vyvažuje emocionálne a racionálne túžby v každom z nás – nech žije Orca Aero.

Aerodynamika - Free Speed
Stavať na všetkých aerodynamických znalostiach. To znamená tisíce hodín modelovania, sedení v aerodynamickom tuneli a testovania v teréne fanaticky zvažujúceho každý jednotlivý komponent, hľadajúc to najlepšie miesto pre Orca Aero. Zarovnanie rámu s prúdením vzduchu, optimalizácia prierezov, vyhladenie prechodov a nespočetné množstvo ďalších vylepšení znamená veľké zníženie odporu vzduchu. Kĺzanie vzduchom bez námahy, okamžitá spätná väzba aerobicykla svetovej triedy.
Nespočetné množstvo vylepšení, ktoré všetky spolu znižujú odpor vzduchu o 15 w pri rýchlosti 40 km/h alebo o 28 w pri rýchlosti 50 km/h.
 
Tuhosť – Tajomstvo prenosu sily
Veľkú väčšinu torzných a bočných zaťažení zvláda spodná chrbtica rámu. Hlavová trubka, spodná trubka a reťazové vzpery odolávajú krúteniu. O tom niet pochýb, rám, ktorý je na tých správnych miestach tuhý, prenáša viac vašich wattov na zadné koleso. Vaša sila premenená na rýchlosť. Starostlivé navrhnutie kritických častí rámu a optimalizácia karbónového usporiadania a prierezov OMX znamená najlepší pomer tuhosti k hmotnosti vo svojej triede. Orca Aero je jeden z najefektívnejších a najrýchlejších aero rámov na trhu.

Vyvážená manipulácia
Jedným z najdôležitejších bodov, ktoré je potrebné zvážiť pri určovaní geometrie, je, že bicykel musí byť ľahko ovládateľný. Rýchla jazda nie je len vedľajším produktom dobrej aerodynamiky, vyžaduje si presnú kontrolu nad bicyklom.

Navrhnuté pre vynikajúcu ergonómiu
Odklon od plne integrovaného kokpitu poskytuje obrovské ergonomické výhody za veľmi málo kompromisov. Otočte tyče, zmeňte dĺžku predstavca alebo zmeňte šírku riadidiel, aby ste dosiahli dokonalú polohu, zlepšili aerodynamiku a znížili únavu. Lepšia ergonómia zlepšuje pohodlie jazdca, aerodynamiku a ovládanie. Čo znamená vyššiu rýchlosť!

Moderní aero pretekári vyžadujú moderné riešenia, vďaka ktorým nielen dobre vyzerajú, ale zároveň zrýchľujú svoj bike.
Skrinka na náradie za predným kolesom
Na odvekú otázku, kam prevážať nevyhnutné náradie, rúrky a identifikáciu, odpovedá integrovaný Toolbox za predným kolesom. Rovnako ako klietka na fľašu, aj Toolbox je nielen užitočný, ale aj aerodynamicky výhodný.
Vôľa pneumatík
S vôľou pre pneumatiky 30c Orca Aero uznáva, že rýchlosť môže byť aj pohodlná. Moderní cestní jazdci objavili výhody väčších pneumatík – širšia pneumatika nahustená na nižší tlak môže znížiť valivý odpor a pridaný objem vzduchu dramaticky zvyšuje priľnavosť a trakciu.
Zobraz viac
Zobraz menej
4 599,00 €
Našiel si lepšiu cenu?
Ak si našiel niekde lepšiu cenu, pošli nám sumu a link, my ti napíšeme či vieme cenu dorovnať.
Zistíme, či vieme s cenou niečo spraviť.
EUR
Borealis Blue - Carbon Raw (Gloss)
Aká je moja veľkosť?
Zmeň výšku
Na zadanú výšku nie je k dispozícii vhodná veľkosť.
53
Tento produkt bohužiaľ nie je možné objednať, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte.
Rám
Orbea Orca Aero Carbon OMX disc, monocoque construction, HS 1,5, BB 386, powermeter compatible, Thru Axle 12mm x 142mm rear, thread M12x2 P1, Speed release compatible, ICR, EC/DC compatible.
Vidlica
Orbea Orca Aero OMX ICR, full carbon, 1-1/8 - 1,5 tappered head tube compatible, Thru axle 12x100mm, thread M12x2 P1, Speed release compatible dropout.
Kľuky
Shimano 105 R7100 36x52t
Riadidlá
OC RA10 Road Aero Carbon, Reach 80, Drop 125, Flare 5, w/Di2 hole
Predstavec
OC Road Performance RP10, -8º
Brzdy
Shimano R7170 Hydraulic Disc
Kazeta
Shimano 105 R7100 11-34t 12-Speed
Prehadzovač
Shimano 105 Di2 R7150
Reťaz
Shimano M7100
Kolesá
Alloy 35, Tubeless, 700c, 19c, 24H
Plášte
Vittoria Rubino G2.0 Foldable 700x25c
Sedlovka
Orbea Orca Aero OMX, SB0/25, w/Micro tilt adjustment
Sedlo
Prologo Dimension T4.0 size143 mm
Bicykle dodávame poskladané a nastavené, pripravené na používanie.
Každý bicykel pred odovzdaním, alebo odoslaním poskladáme, skontrolujeme a nastavíme. Keď bicykel posielame, uvoľníme riadidlá, dáme dole predné koleso, pedále (ak sú súčasťou balenia) a zabalíme ho do krabice, v ktorej ho odosielame.
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM