Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

BIANCHI E-OMNIA FX
-25%
Sk / €

ERGON BT Allroad BarTape

Cyklisti, ktorí preferujú aj výlety mimo hladkej komunikácie chcú od svojej omotávky viac. Ideálna omotávka na riadidlá by mala znížiť nepohodlie na rôznych povrchoch, zaistiť bezpečné držanie a zároveň sa cítiť dobre. S hrúbkou 2,5 mm a stredne hrubou protiľahlou povrchovou štruktúrou ponúka Ergon...
Cyklisti, ktorí preferujú aj výlety mimo hladkej komunikácie chcú od svojej omotávky viac. Ideálna omotávka na riadidlá by mala znížiť nepohodlie na rôznych povrchoch, zaistiť bezpečné držanie a zároveň sa cítiť dobre. S hrúbkou 2,5 mm a stredne hrubou protiľahlou povrchovou štruktúrou ponúka Ergon BT Allroad požadované all-in-one riešenie. Tlmenie vibrácií a priľnavosť sú vynikajúce, dochádza k menšiemu tlaku na ruky, radosť z jazdy a výkon sú znateľne vyššie. Omotávku je možné podľa individuálnych požiadaviek namotávať tenšie alebo silnejšie, s väčšou či menšou priľnavosťou - integrovaná je ovinovacia pomôcka.

Omotávky na riadidlá Ergon znižujú nepohodlie rúk a podráždenie nervov. Ich upravená hrúbka a špeciálna štruktúra materiálu s penou AirCell znateľne tlmia vibrácie a lepšie rozkladajú tlak na ruky.

Omotávky na riadidlá Ergon sa skladajú z troch presne zlícovaných vrstiev materiálu. Vodoodpudivý protišmykový povrch (Anti-Slip Comfort Top), ľahká pena (AirCell Foam) a lepiace pásky (Adhesive Tape) na spodnej strane zaisťujú vynikajúci, bezpečný úchop, najlepšiu odolnosť a optimálne rozloženie tlaku pri nízkej hmotnosti.

dĺžka: 2100 mm
hrúbka: 2,5 mm
farba: čierna
použitie: all-road/gravel/cyclocross, triathlon
Zobraz viac
Zobraz menej
37,95 €
36,80 € Cena pre registrovanýchChcem sa registrovať
Našiel si lepšiu cenu?
Ak si našiel niekde lepšiu cenu, pošli nám sumu a link, my ti napíšeme či vieme cenu dorovnať.
Zistíme, či vieme s cenou niečo spraviť.
InStock
EUR
2.5 mm
Black
V predajni
+
-
ks
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM