Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

FROG 52 Electric Blue
-30%
Sk / €
Vypredané

ASSOS RS Socks Targa

Priedušné ponožky s cielenou podporou na preteky a tréningové jazdy v teplejších podmienkach - teraz s vyššou dĺžkou.   Assos prepracoval zloženie priadze vlajkovej lode a vytvoril ultraľahké ponožky, ktoré sú rovnako pohodlné ako podporné. Zmes mäkkého mikrovlákna a Lycry poskytuje bezšvovú,...
Priedušné ponožky s cielenou podporou na preteky a tréningové jazdy v teplejších podmienkach - teraz s vyššou dĺžkou.
 
Assos prepracoval zloženie priadze vlajkovej lode a vytvoril ultraľahké ponožky, ktoré sú rovnako pohodlné ako podporné. Zmes mäkkého mikrovlákna a Lycry poskytuje bezšvovú, mierne kompresnú oporu pre chodidlo, členok a dolnú časť nohy. Na samotnom chodidle je klenba chodidla prepracovaná a vybavená rebrovaným pásom zo vzdušnej sieťoviny, ktorý ponúka dodatočnú podporu a zlepšuje priedušnosť. S TARGA Evolution sa dĺžka ponožky zväčšila zo 14 cm na 18 cm.

Materiál 96% polyamid, 4% elastan
Zobraz viac
Zobraz menej
19,00 €
InStock
EUR
black
I (EUR 39-42)
II (EUR 43-46)
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SANTA CRUZ
SUPERIOR
WOOM