Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

FROG 52 Electric Blue
-30%
Sk / €
Vypredané

ASSOS DYORA RS Summer Socks

Letné ponožky DYORA RS sú ideálne na jazdu v teplejších poveternostných podmienkach, kde je kľúčová priedušnosť a cielená podpora.
Aby sme vytvorili ultraľahkú ponožku, ktorá je rovnako pohodlná ako podporná, Assos sa bližšie pozrel na základný prvok: vlákna. Rôzne testy v teplom počasí...
Letné ponožky DYORA RS sú ideálne na jazdu v teplejších poveternostných podmienkach, kde je kľúčová priedušnosť a cielená podpora.

Aby sme vytvorili ultraľahkú ponožku, ktorá je rovnako pohodlná ako podporná, Assos sa bližšie pozrel na základný prvok: vlákna. Rôzne testy v teplom počasí nakoniec priviedli Assos k vodíku: zmes ultramäkkých mikrovlákien s Lycrou, ktorá v kombinácii s bezšvovým dizajnom Assos poskytuje ľahkú, kompresnú podporu na chodidle, členku a dolnej časti nohy. Assos vyvinul špeciálne pre klenbu chodidla rebrovaný pás z priedušnej sieťoviny, ktorý obopína chodidlo a ponúka tak ešte väčšiu podporu a zvýšenú priedušnosť. Kontrastný pás pozdĺž Achillovej šľachy zaisťuje čistý celkový vzhľad.
 
Vlastnosti letných ponožiek od Assos
 
Hydrogen: Neuveriteľne mäkký materiál z mikrovlákna so zvýšenou elasticitou, vyrobený z vodíkovej priadze a Lycry, aby poskytoval cielenú kompresnú podporu na chodidle, členku a dolnej časti nohy.
Arch Mesh: 360-stupňový rebrovaný pás pozdĺž klenby chodidla chladí a podporuje chodidlo vo vnútri topánky.
Bezšvový dizajn: Tento model, vyrobený bez odhalených švov, hladko objíme chodidlo pre maximálne pohodlie bez trenia.


Materiál 95% polyamid, 5% elastan
Zobraz viac
Zobraz menej
19,00 €
InStock
EUR
venusViolet
0 (EUR 35-38)
I (EUR 39-42)
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SANTA CRUZ
SUPERIOR
WOOM