Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

EVOC Hip Pouch 1L
-30%
Sk / €

ASSOS Womens WINTER LS Skin Layer

Dámsky zimný nátelník s dlhým rukávom

Jarná/jesenná LS Skin Layer odpovedá na volanie počas neskorej jesene a skorej jari, doplnená o ženský špecifický strih, pokrytie celých ramien a novú stredne ťažkú ​​zmes priadzí.
 
Počas chladných jesenných a jarných dní je ľahká izolácia a pokrytie celých paží len...
Jarná/jesenná LS Skin Layer odpovedá na volanie počas neskorej jesene a skorej jari, doplnená o ženský špecifický strih, pokrytie celých ramien a novú stredne ťažkú ​​zmes priadzí.
 
Počas chladných jesenných a jarných dní je ľahká izolácia a pokrytie celých paží len vstupenkou, pretože je dôležité, aby horná časť tela dostala ďalšiu podporu proti živlom. Tu nastupuje Spring/Fall LS Skin Layer, doladená špecifickými priadzami a strihom špecifickým pre ženy, aby ste zostali v suchu, zateplení a čo najpohodlnejšie od základu nahor.

Pre tých, ktorí poznajú ikonické základné vrstvy Skinfoil Assos, prevzala pochodeň Skin Layer s úplne prepracovaným dizajnom a úplne novou zmesou vlákien. Na začiatok je asi o 8 % ľahší ako predtým a používa kruhovú bezšvovú konštrukciu bez dráždivých bočných švov. To vytvára hladký rúrkový úplet, ktorý je veľmi jemný k pokožke. Použitá je zmes uhlíkových a polypropylénových priadzí ladená do chladného počasia, ktorá efektívne odvádza vlhkosť od pokožky a izoluje vaše jadro. Assos tiež zvýšil výšku krku o 3 cm od verzie s krátkym rukávom - len jeden z mnohých malých detailov, ktoré Assos rád nazýva, ktorý ukazuje úroveň detailov, ktoré Assos používa na vyladenie našich základných vrstiev pre špecifické podmienky.
 
technológie
  • Circular Seamless: Technológia rúrkového úpletu bez bočných švov, ktorá vytvára ultramäkký a pohodlný pocit na tele.
  • Raglánový strih: Dizajn rukávov bez tradičného ramenného švu, ktorý pokračuje až ku krku pre väčší rozsah pohybu.
Materiál 71% polypropylén, 22% polyamid, 4% elastan, 3% uhlíkové vlákno
Zobraz viac
Zobraz menej
100,00 €
Našiel si lepšiu cenu?
Ak si našiel niekde lepšiu cenu, pošli nám sumu a link, my ti napíšeme či vieme cenu dorovnať.
Zistíme, či vieme s cenou niečo spraviť.
InStock
EUR
blackSeries
0 (XS-S)
I (M)
II (L-XL)
V predajni
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM