Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

GORE C3 Thermo Jersey
-50%
Sk / €

POC Men's Signal All-weather Jacket

Skutočné dobrodružstvá si vyžadujú flexibilitu a prispôsobivosť. Pánska bunda Signal All-Weather Jacket je optimalizovaná pre dlhšie jazdy a vyznačuje sa vysokou odolnosťou, voľnosťou pohybu a integrovanými ochrannými prvkami. Je vybavený reflektorom RECCO® a integrovaným čipom NFC pre zvýšenie...
Skutočné dobrodružstvá si vyžadujú flexibilitu a prispôsobivosť. Pánska bunda Signal All-Weather Jacket je optimalizovaná pre dlhšie jazdy a vyznačuje sa vysokou odolnosťou, voľnosťou pohybu a integrovanými ochrannými prvkami. Je vybavený reflektorom RECCO® a integrovaným čipom NFC pre zvýšenie bezpečnosti. Inovatívna bunda sa dá ľahko uložiť do vlastného vrecka a pripevniť k bicyklu. V kombinácii s nepremokavými, priedušnými materiálmi s ripstopom a nastaviteľnou kapucňou optimalizovanou pre prilby ponúka individuálnu a spoľahlivú ochranu pred vetrom a počasím.
Zobraz viac
Zobraz menej
349,95 €
314,90 € Cena pre registrovanýchChcem sa registrovať
InStock
EUR
Moonstone Grey
M
L
XL
XXL
Posledný kus v predajni
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SANTA CRUZ
SUPERIOR
WOOM