Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

EVOC Hip Pouch 1L
-30%
Sk / €

ASSOS Spring Fall Knee Warmers EVO

Návleky na kolená

ČO TO JE Naše najľahšie návleky na kolená, navrhnuté tak, aby poskytovali UV ochranu a ultraľahkú izoláciu. Vynikajú pri transporte vlhkosti, aktívne riadia teplotu pokožky a chránia pred slnečnými lúčmi počas jasných letných dní.
PREČO SME TO VYROBILI Nová textília a konštrukcia prakticky...
ČO TO JE
Naše najľahšie návleky na kolená, navrhnuté tak, aby poskytovali UV ochranu a ultraľahkú izoláciu. Vynikajú pri transporte vlhkosti, aktívne riadia teplotu pokožky a chránia pred slnečnými lúčmi počas jasných letných dní.

PREČO SME TO VYROBILI
Nová textília a konštrukcia prakticky eliminujú zhlukovanie a obmedzenia spoločné s ochranou kolien, poskytujú vysoko elastické, pohodlne kompresné riešenie pre všetko od vystavenia UV žiareniu počas letných jázd až po pretrvávajúci chlad a postupnú, tupú bolesť odhalených kolená na začiatku jesene a koncom jari. Bez ohľadu na ročné obdobie, každá jazda ťaží z agresívneho odvodu vzduchu a materiál slúži ako korekcia teploty, chladí v horúčave a zahrieva v chladných podmienkach.

KEDY/AKO HO POUŽÍVAŤ
Chráni UV žiarenie na jasných, slnečných jazdách. Poskytuje tiež ľahkú izoláciu v chladných podmienkach alebo pri skorých ranných odchodoch predtým, ako teplota stúpa so slnkom.

PRESNEJŠIE DETAILY
VLASTNÉ LÁTKY
Technológia Circular Seamless uprednostňuje ochranu pred UV žiarením a pohodlie v suchu prostredníctvom aktívneho transportu vlhkosti.

KONŠTRUKCIA/VYUŽITIE
Bezšvová konštrukcia eliminuje rušivé vyvýšeniny pre pohodlie a bezobjemové vrstvenie.
Zobraz viac
Zobraz menej
47,00 €
Našiel si lepšiu cenu?
Ak si našiel niekde lepšiu cenu, pošli nám sumu a link, my ti napíšeme či vieme cenu dorovnať.
Zistíme, či vieme s cenou niečo spraviť.
InStock
EUR
blackSeries
0 (XS - S)
I (S-M-L)
II (XL - XLG - TIR)
V predajni
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM