Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

GORE C3 Thermo Jersey
-50%
Sk / €

LEZYNE Strip Pro Alert Drive Rear

Lezyne Strip Drive Pro je jedno z najsilnejších zadných svetiel na trhu s maximálnym svetelným výkonom až 300 lúmenov. Širokouhlý optický objektív s 5 účinnými vstavanými LED diódami ponúka viditeľnosť viac ako 270°, aby bola zaistená vaša bezpečnosť. Napokon, ste dobre viditeľní aj na premávku,...
Lezyne Strip Drive Pro je jedno z najsilnejších zadných svetiel na trhu s maximálnym svetelným výkonom až 300 lúmenov. Širokouhlý optický objektív s 5 účinnými vstavanými LED diódami ponúka viditeľnosť viac ako 270°, aby bola zaistená vaša bezpečnosť. Napokon, ste dobre viditeľní aj na premávku, ktorá sa blíži z bočných strán. Strip Drive Pro má 11 rôznych režimov, vrátane 3 nepretržitých a 8 blikajúcich režimov. Najvýraznejším je „Daytime Flash“ pri 300 lúmenoch. Po zapnutí zaisťuje pamäťová funkcia vždy aktiváciu naposledy použitého svetelného režimu. Už tak nemusíte nikdy hľadať svoj obľúbený režim.

Koncové svetlo Strip Drive Pro vydrží na jedno nabitie až 53 hodín a pomocou dodávaného kábla micro USB sa úplne nabije za 2 hodiny. Svetlo na bicykel Strip Drive Pro je možné namontovať na všetky okrúhle stĺpiky sedadiel a väčšinu (nie všetky) aerodynamické stĺpiky sedadiel. Vďaka tomu je ideálny pre dochádzajúcich, ktorí sa denne miešajú v hustej premávke, ale tiež ideálny pre cyklistov a horských cyklistov, ktorí pravidelne jazdia na zle osvetlených alebo neosvetlených cestách.

Funkcia Alert pri prudšiom zabrdení rozbliká svetlo.

Balenie obsahuje
- Lezyne Strip Drive Pro
- Silikónové putko pre uchytenie na sedlovku
- Kábel micro-USB


Zobraz viac
Zobraz menej
59,95 €
58,10 € Cena pre registrovanýchChcem sa registrovať
InStock
EUR
Alert Pro Drive
V predajni
+
-
ks
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SANTA CRUZ
SUPERIOR
WOOM