Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

EVOC Hip Pouch 1L
-30%
Sk / €

FENIX Nabíjacia čelovka HM65R-T

Výkon 1500 lm
Dosvit 170 m
Svetelný zdroj LED Luminus SST40
Svetelný zdroj Cree XP-G2 S3
Oba so životnosťou 50000 h svietenia.
Váha 141 gramov (vrátane akumulátora), 91 gramov bez akumulátora.
Nabíjacia čelovka Fenix ​​HM65R-T sa vyznačuje konštrukciou z ľahkej magnéziovej zliatiny, vysokou odolnosťou proti vode i pádu, unikátnou konštrukciou s dvoma reflektormi a celkovým výkonom až 1500 lúmenov. Jeden reflektor vytvára dobre zaostrený svetelný lúč s dosvitom až 170 metrov a druhý reflektor má svetelnú stopu veľmi širokú a plynulú. Svetelný tok diaľkového reflektora je až 1300 lúmenov, reflektor so širokým kužeľom ponúka maximálny výkon 400 lúmenov a neutrálny odtieň svetla. Ovládanie oboch LED je na sebe nezávislé, svetlo z oboch reflektorov je možné ľubovoľne kombinovať a dosiahnuť tak svetelný tok až 1500 lúmenov (pri zapnutí oboch reflektorov naraz je ich max. výkon 1150 + 350 lúmenov). Oba dva svetelné zdroje, diaľkový aj široký, ponúkajú tri režimy svietenia. Na napájanie slúži jeden Li-ion akumulátor typu 18650 s kapacitou 3400 mAh, ktorý je súčasťou balenia a nabíja sa cez moderný USB-C konektor priamo v čelovke. V prípade núdze je možné čelovku napájať aj dvoma jednorazovými batériami CR123A.

Čelovka je vyrobená z magnéziovej zliatiny, ktorá je o tretinu ľahšia ako hliník. Jej konštrukcia je plne prachuvzdorná a vodotesná do 2 metrovej hĺbky podľa štandardu IP68 a taktiež nárazuvzdorná pádom z výšky 2 metrov. Čelovka je tiež vybavená inovovanou funkciou predĺženia výdrže. Pri dlhšom použití jednotlivých svetelných režimov čelovka postupne znižuje výkon v malých krokoch na dosiahnutie dlhšej doby svietenia. Zníženie výkonu však nie je tak výrazné, ako o staršie čelovky HM65R. Voliteľný tvar svetelného kužeľa robí z tohto modelu jednu z najlepších a najuniverzálnejších nabíjacích čeloviek na trhu.

Novinkou tohto modelu je rýchly systém uťahovania popruhu rotačným kolieskom, ktorý je nielen rýchly, ale aj veľmi pohodlný. Vďaka svojej ľahšej gramáži a designu je HM65R-T zaujímavá najmä pre beh po trailoch. Ďalej je vhodná na profesionálne použitie aj rôzne ďalšie športové aktivity (turistika, kempovanie, cyklistika, lyžovanie, rybárčenie...), či na výpravy do podzemia. Zaručene vám skvele poslúži v každej situácii!

Parametre nabíjacej čelovky Fenix ​​HM65R-T

Svetelným zdrojom v diaľkovom reflektore je biela LED Luminus SST40, zdrojom v širokom reflektore je Cree XP-G2 S3 s neutrálnym odtieňom svetla, obe so životnosťou 50000 h svietenia.
   
    Diaľkový reflektor: 1300 lúmenov (4 hodiny) -> 400 lúmenov (12 hodín) -> 130 lúmenov (24 hodín)
    Široký reflektor: 400 lúmenov (12 hodín) -> 70 lúmenov (33 hodín) -> 5 lúmenov ( 300 hodín).
    Diaľkový reflektor vytvára svetelný kužeľ s dosvitom 170 metrov (7261 cd), široký reflektor svieti až do vzdialenosti 54 metrov (737 cd).
    Čelovka je dodávaná s nabíjacím Li-ion akumulátorom 18650 s kapacitou 3400mAh.
    Ako náhradný akumulátor je možné dokúpiť ľubovoľnú nabíjaciu Li-ion batériu Fenix ​​18650 z našej ponuky.
    Na napájanie je možné alternatívne použiť aj dve jednorazové lítiové batérie typu CR123A (nesnažte sa ich v čelovke dobíjať).
    Vzhľadom na mechanickú ochranu proti prepólovaniu musia mať akumulátory vystúpený plusový pól. Staršie akumulátory Fenix ​​s plochým plusovým pólom teda nemožno použiť.
    Digitálna regulácia výkonu, indikácia stavu nabitia akumulátora.
    Pri dlhšom použití jednotlivých svetelných režimov čelovka postupne znižuje výkon v malých krokoch na dosiahnutie dlhšej doby svietenia.
    Nabíjanie cez USB-C konektor, doba nabíjania úplne vybitého akumulátora je cca 3 hodiny.
    Dva spínače pre pohodlné ovládanie as možnosťou uzamknutia proti nechcenému zapnutiu v batožine.
    Čelovku je možné naklápať v niekoľkých krokoch a tým nastaviť požadovaný smer svietenia.
    Vyrobené z ľahkej a odolnej magnéziovej zliatiny a tvrdeného plastu.
    Nárazuvzdorná pádom z výšky 2 metrov.
    Rozmery čelovky: 3,9 cm x 4,7 cm x 8,0 cm.
    Váha 141 gramov (vrátane akumulátora), 91 gramov bez akumulátora.
    Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút).
    Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexným povrchom.
    Súčasťou balenia je Li-ion akumulátor Fenix ​​18650 3400 mAh, popruhy na hlavu, nabíjací kábel USB-C, náhradný o-krúžok.


Zobraz viac
Zobraz menej
99,90 €
96,90 € Cena pre registrovanýchChcem sa registrovať
Našiel si lepšiu cenu?
Ak si našiel niekde lepšiu cenu, pošli nám sumu a link, my ti napíšeme či vieme cenu dorovnať.
Zistíme, či vieme s cenou niečo spraviť.
InStock
EUR
Posledný kus v predajni
+
-
ks
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM