servis bicyklov | velocity.sk Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

SUPERIOR XC 879 W
-40%
Sk / €

servis bicyklov

Servis bicyklov vo Velocity
V našej predajni bicyklov na Lamačskej ceste 8 v Bratislave vykonávame opravy všetkých typov bicyklov. Horských, cestných, krosových, trekingových, alebo detských. Okrem toho sme autorizovaný servis bicyklov Cannondale, Focus, Kellys, Superior, Orbea a Merida.
Opravy elektrobicyklov vykonávame výhradne na elektrobicykloch zakúpených v našej predajni.
Bicykel alebo elektrobicykel prijímame do servisu po predchádzajúcej telefonickej objednávke (tel.č.: 0911 360 220. Po obhliadke servisný technik určí predbežný termín a orientačnú cenu za servis aj materiál. U zašpinených bicyklov bude k cene servisu pripočítané umývanie.
Po dokončení opravy začína plynúť 24 hodinová lehota na vyzdvihnutie bicykla zo servisu. Po jej uplynutí bude účtovaný poplatok za skladovanie. O ukončení opravy informujeme telefonicky, alebo prostredníctvom SMS.Cenník:
Servis bicyklov: 59 € / hod  
Minimálna sadzba za servis: 15 €
Skladovanie bicykla po uplynutí 24 hodinovej lehoty od výzvy na vyzdvihnutie bicykla 5 € / deň
Expresný servis do 24 hodín príplatok 100% z ceny servisu (možné po dohode s mechanikom).

cenník je platný od 1.5.2023

Naša predajňa
Servis Bicyklov
Ako posielame bicykle
Každý bicykel pred odovzdaním, alebo odoslaním poskladáme, skontrolujeme a nastavíme. Keď bicykel posielame, uvoľníme riadidlá, dáme dole predné koleso, pedále (ak sú súčasťou balenia) a zabalíme ho do krabice, v ktorej ho odosielame.
Ako posielame bicykle
Našiel si lepšiu cenu?
Ak si našiel niekde lepšiu cenu za tovar, ktorý máme v eshope, klikni na link pod cenou produktu, pošli nám sumu a link na lacnejší tovar, my ti napíšeme či vieme cenu dorovnať.
Našiel si lepšiu cenu?
Doprava
Tovar posielame prostredníctvom kuriéra DPD, s doručením do 24 hodín po odoslaní. Pri objednávkach nad 300 eur je doprava zadarmo (ak nie je iná akcia).
Doprava
Platba
Za svoju objendávku môžeš zaplatiť, kartou, v hotovosti, na dobierku, alebo platbou prevodom.
Platba
Ako vrátim tovar?
Nepoškodený tovar v originálnom obale, s kompletnou dokumentáciou a faktúrou/bločkom nám pošli prostredníctvom kuriérskej služby, alebo prines do predajne na Lamačskú cestu 8 v Bratislave. Viac info aj formulár na odstúpenie od zmluvy nájdeš v obchodných podmienkach, alebo nám napíš na eshop@velocity.sk.
Ako vrátim tovar?
ASSOS
BIANCHI
CANNONDALE
FACTOR
HOKA
KTM
MERIDA
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
Wahoo
WOOM