Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

EVOC Hip Pouch 1L
-30%
Sk / €

ASSOS

Assos je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou cyklistického oblečenia a doplnkov. Spoločnosť Assos bola založená v roku 1976 Tonym Maierom, ktorý bol vášnivým cyklistom. Maier bol nespokojný s dostupným cyklistickým oblečením, ktoré bolo nepohodlné a neúčinné. Preto sa rozhodol vytvoriť si vlastnú značku, ktorá by sa zameriavala na kvalitu a pohodlie.
V roku 1982 sa Assos stal oficiálnym dodávateľom cyklistického tímu Ti-Raleigh. Vďaka spolupráci s profesionálmi sa značke podarilo vyvinúť nové technológie a materiály, ktoré zlepšili výkon a pohodlie cyklistického oblečenia.
V súčasnosti je Assos jednou z popredných značiek cyklistického oblečenia na svete.
Assos sa špecializuje na výrobu cyklistických nohavíc, dresov, rukavíc, ponožiek a ďalších doplnkov. Produkty tejto značky sú určené pre profesionálnych cyklistov aj pre rekreačných jazdcov. Assos je opakovane ocenený za svoje inovatívne produkty a kvalitu. Spoločnosť získala množstvo ocenení, vrátane Red Dot Design Award, Eurobike Award, Cycling Weekly Product of the Year, BikeRadar Editor's Choice.
Assos je renomovaná značka, ktorá ponúka vysoko kvalitné cyklistické oblečenie a doplnky. Spoločnosť je známa svojimi inovatívnymi produktmi, vysokou kvalitou a dôrazom na detaily.
Assos je dobrou voľbou pre profesionálnych cyklistov aj pre rekreačných jazdcov s vysokými nárokmi. Ak hľadáte oblečenie a doplnky, ktoré sú pohodlné, účinné a podporujú výkon, Assos je dobrou voľbou. 
Zoradiť
Filtrovať
FILTER
Zoradiť
Dostupnosť
Dámske / pánske / detské
Kategória / terén
Dĺžka rukávov
Dĺžka nohavíc
Druh návlekov
Ročné obdobie
Určenie
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM