Načítavam...
Vyber si jazyk a menu
jazyk / language
mena / currency
Košík
Spolu:
0
alebo
Cena pre registrovaných: 0 €, Ušetríš: 0
Prihlásenie / Registrácia
Alebo sa prihláste cez
Registruj sa u nás a nakupuj za najlepšie ceny na internete aj v našej predajni a získaj množstvo ďalších exkluzívnych výhod.
alebo sa registrujte cez

Ďakujeme Vám za registráciu na našej stránke.

Predtým ako sa prihlásite, je potrebné overiť Vašu e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v aktivačnom e-maily, ktorý Vám bol automaticky zaslaný spolu s prihlasovacími údajmi.
Menu

Ponuka dňa

BIANCHI E-OMNIA FX
-25%
Sk / €

Bicykle

Existuje mnoho rôznych typov bicyklov, ktoré sú vhodné na rôzne účely. Medzi najbežnejšie typy bicyklov patria: Cestné bicykle sú určené na rýchlu jazdu po cestách. Majú tenké pneumatiky, ktoré sú určené na rýchlu jazdu po hladkom povrchu. Horské bicykle sú určené na jazdu v teréne. Majú široké pneumatiky, ktoré sú určené na jazdu po nerovnom povrchu. Krossové a trekingové bicykle sú kombináciou cestných a horských bicyklov. Sú určené na jazdu po rôznych povrchoch, vrátane ciest, chodníkov a terénu. Jazda na bicykli má mnoho zdravotných a environmentálnych prínosov. Je to skvelý spôsob, ako zvýšiť fyzickú kondíciu, znížiť stres, zlepšiť náladu, znížiť riziko chronických ochoren, znížiť emisie znečistenia ovzdušia. Jazda na bicykli je tiež cenovo dostupná a ekologická forma dopravy.Najlepší pomer cena/výkon ponúka Orbea, alebo Slovenský výrobca bicyklov Kellys. Vyrába bicykle všetkých typov pre dámy aj pre pánov. Ponuku pánskych bicyklov si môžete pozrieť tu: https://www.velocity.sk/sk/bicykel-kellys-pansky
čítať viac...
Zoradiť
Filtrovať
FILTER
Zoradiť
Dostupnosť
Zobraz bicykle v tvojej veľkosti
cm
Dámske / pánske / detské
Kapacita batérie Wh
Veľkosť kolies
Výrobca elektromotora
Typ odpruženia
Kategória / terén
Materiál rámu
Vek
Dievčenské / chlapčenské
Dĺžka rukávov
Dĺžka nohavíc
Ročné obdobie
ASSOS
CANNONDALE
CASTELLI
HOKA
KTM
ON
ORBEA
POC
RIESE & MÜLLER
SUPERIOR
WOOM