SPONSER Muscle Relax ampulky | velocity.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

SPONSER Muscle Relax ampulky

Nekontrolované svalové kontrakcie sú bežným fenoménom vo vytrvalostných a kolektívnych športoch a často spôsobujú pokles výkonnosti. Typickými dôvody sú mechanické namáhanie / preťaženiu a...Celý popis
V predajni
3,95 €
InStock
EUR
+
-
ks
Vypočítať splátky
SPONSER Muscle Relax ampulky

Podrobný popis SPONSER Muscle Relax ampulky

Nekontrolované svalové kontrakcie sú bežným fenoménom vo vytrvalostných a kolektívnych športoch a často spôsobujú pokles výkonnosti. Typickými dôvody sú mechanické namáhanie / preťaženiu a dehydratácia, najmä pri nízkych teplotách a v prípade zvýšenej straty energie a elektrolytov.

Na základe štúdií inovatívny produkt MUSCLE RELAX od spoločnosti Sponser eliminuje a redukuje nekontrolované svalové kontrakcie a je vhodný pre akútnu liečbu príznakov alebo pre preventívnu príjem. K dispozícii v praktickom balení na okamžitú spotrebu na konzumáciu aj v prípade núdze.

aplikácia
Užite 1-2 fľaštičky pred alebo počas výkonu podľa potreby, pokiaľ možno ústa preplachovať zhruba 10 sek. MUSCLE Relax a až potom prehltnúť. Pred veľmi intenzívnymi výkony užívať s dostatočným predstihom pred aktivitou, v závislosti od individuálnej znášanlivosti.

Upozornenie
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, viď. tabuľka nutričných hodnôt. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí.

Podobné produkty SPONSER Muscle Relax ampulky

NEW

Veloforte Classico Energy Bar

V predajni
pozrieť
3,95 €
NEW

Veloforte Mocha Energy Bar

V predajni
pozrieť
3,95 €
NEW

Veloforte Di Bosco Energy Bar

V predajni
pozrieť
3,95 €
NEW

Veloforte Ciocco Energy Bar

V predajni
pozrieť
3,95 €

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber bicyklov, elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom