UVEX sportstyle 700 vario | velocity.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

UVEX sportstyle 700 vario

Náročné podmienky si vyžadujú pripravenosť ako od cyklistu, tak aj od okuliarov. Vďaka technológii variomatic® sa okuliare plynule prispôsobia meniacim sa svetelným podmienkam. Ak svieti slnko, oči sú chránené stmavenými šošovkami. V lese sa šošovky vyčistia a zaručia viditeľnosť kontúr prekážok: výčnelkov, koreňov a kameňov. Vďaka supravision® technológii proti zahmlievaniu a vetracím otvorom na okraji šošoviek ostávajú uvex sportstyle 700 v nezahmlené. Fotochromatické variomatic® sklá sa prispôsobia trom úrovniam ochrany (S1 – S3). Mäkké stránice a mäkké nosníky zaručujú komfortnú priľnavosť. Priame vetranie zaisťuje zábavu bez zahmlievania šošoviek. Anti-fog supravision® vrstva proti zahmlievaniu okuliarov udržuje sklá čisté a odolnejšie pred poškrabaním. Poskytujú 100 % UV ochranu.
Technológia:mäkká, nastaviteľná nosová časťMäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlakuodolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.mäkké, nastaviteľné...Celý popis
Farba:
whiteV predajni
V predajni
doručenie do: 7.12.2020
129,95 €
InStock
EUR
126,00 €
Cena pre registrovaných
Chcem sa registrovať
+
-
ks
Vypočítať splátky
UVEX sportstyle 700 vario
Farba: white

Podrobný popis UVEX sportstyle 700 vario

Technológia:

mäkká, nastaviteľná nosová časť

Mäkké, antialergické nosové podložky prinášajú vďaka protisklzovým a tlakuodolným vlastnostiam optimálny komfort pri nosení.

mäkké, nastaviteľné stránice

Individuálne prispôsobivé pružné zakončenie rámu okuliarov. Vďaka tomu okuliare ideálne kopírujú tvar hlavy, čo zabezpečuje komfort pri nosení.

uvex zaručuje maximálnu ochranu očí za každých okolností: špeciálne vyrobené polykarbonátové šošovky, ktoré spĺňajú normu pre lyžiarske a bezpečnostné okuliare. Pri testovaní boli podrobené skúške odolnosti proti vystreleným 6-mm oceľovým guľôčkam letiacim pri rýchlosti 162 km/h. Bez rozbitia. Pre maximálnu ochranu.

Aj napriek oblúkovému zakriveniu zorníka zaručujú okuliare 100 % neskreslený výhľad.

Vďaka ventilácii priamo cez otvory v sklách okuliarov je zabezpečené kontinuálne prúdenie vzduchu.

protizahmlievacia vrstva

Unikátna uvex [supravision®] technológia umožňuje extrémnu odolnosť voči poškrabaniu stien zorníka z vonkajšej strany a nepretržitú ochranu voči zaroseniu zvnútra.

Filtre absorbujúce UV žiarenie zabudované priamo do materiálu 100 % chránia sietnicu oka pred poškodením UV žiarením až do 400 nm.

Všetky okuliare značky uvex poskytujú 100 % UVA, UVB a UVC ochranu.


Automatické tónovanie skla
variomatic®:
Samostmavovacie sklá lyžiarskych okuliarov a športových okuliarov uvex automaticky reagujú na zmenu svetelných podmienok. Prispôsobujú úroveň priehľadnosti skla pre optimálnu viditeľnosť za každého počasia.

Stupeň ochrany S0 – S3
Fotochromatické sklo reaguje na intenzitu svetelných lúčov dopadajúcich na povrch skla a podľa toho plynule prispôsobuje priehľadnosť skla cez kategórie filtrov od S0 až po S3 v krátkom čase. Od svetlého po tmavé iba za 25 sekúnd.

Do slabých svetelných podmienok je vhodný filter S0. Použiť sa dá do lesa, počas večera a v noci. Ponúka svetelnú priepustnosť 80-100 %. Číre sklo prepúšťa najviac svetla a chráni oči pred hmyzom.

Stupeň ochrany S1 je ideálny na športové aktivity v nepriaznivom počasí. Ponúka svetelnú priepustnosť 44–80 %. Vďaka tónovaniu skla je možné vykonávať akýkoľvek šport aj pri nízkej viditeľnosti a slabom svetle.

V zamračených dňoch s meniacimi sa svetelnými a poveternostnými podmienkami je najlepšia ochrana zaručená kategóriou S2 - priepustnosti svetla 19–43 %.

Za jasných podmienok počas slnečných dní sa sklo automaticky stmavne na úroveň ochrany S3 s priepustnosťou svetla 9–18 %.

Rovnako ako všetky okuliare uvex, aj fotochromatické sklá poskytujú 100 % ochranu pred žiarením UVA, UVB a UVC.Odrazová technológia vyniká dizajnom a funkčnosťou. Zorník pokrytý 18 vrstvami filmu pôsobí imidžovo a navyše chráni pred infračerveným žiarením s vlnovou dĺžkou 780 nm až 1 000 nm. Špeciálne pigmenty v polymérovom zorníku aktivujú filter, ktorý eliminuje a absorbuje toto žiarenie. Tepelné zaťaženie je výrazne znížené, čím sa zníži dehydratácia a únava oka – prevencia proti sivému zákalu oka.


Informácie

typ skla
fotochromatické / zrkadlové
kategória filtra
S3
svetelné podmienky
univerzálne
určené pre
dámy / pánov / unisex
šport
MTB / cyklistika / horolezectvo / beh / bežky / outdoor
farba skla
smoke
farba rámu
biela
technológie
prispôsobiteľný tvarovateľný nosník / prispôsobiteľné tvarovateľné stránice / netrieštivý materiál / decentrické sklá / priame vetranie cez sklá / supravision / uv ochrana / variomatic / mirror
vybavenie
priame vetranie cez sklá / protizahmlievacia vrstva / nastavenie nosníka / nastavenie straníc

Podobné produkty UVEX sportstyle 700 vario

NEW

UVEX sportstyle 803 V S1-3

 
pozrieť
NEW

UVEX sportstyle 803 V small S1-3

 
pozrieť
NEW

UVEX sportstyle 803 V small S1-3

 
pozrieť
NEW

OAKLEY Holbrook

V predajni
pozrieť
131,95 €
127,90 €
Cena pre registrovaných

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber bicyklov, elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom