O nás | velocity.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

O nás

Náš príbeh začal v júni 2014, keď sme odovzdali zákazníkovi prvý bicykel. Odvtedy sme ich predali stovky, opravili tisíce a príslušenstva odišlo toľko, že sa asi ani nedá spočítať 😉. Za krátky čas sa nám podarilo vybudovať silnú predajňu s uvoľnenou atmosférou, kde si ani neuvedomíte ako čas letí. Všetci v tíme Velocity sme aktívny bajkeri, s množstvom zážitkov a skúseností, rovnako ako ty, preto sa ľahko môže stať, že sa staneme kamarátmi, ako už s mnohými.
Pri výbere produktov stále hľadíme na to, že nepredávame bicykle, ale zážitky. A aby bol zážitok dokonalý, musí byť podľa nás dokonalý aj prostriedok k jeho získaniu. Vybrali sme skvelé značky, ktorými sme naplnili našu predajňu a sklady do prasknutia, Orbea, Cannondale, Woom, Focus, Merida, Kellys, POC, Maloja, Evoc, Lezyne, Topeak, Crankbrothers, Chimpanzee... s nimi sa každá jazda premení na čistú radosť a nezabudnuteľný zážitok.

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber bicyklov, elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom